Yeni Mahalle 5122 Sk. No:12/C - Çayırova/KOCAELİ
0542 743 8087
Created with Sketch.
Sunucu Sistemleri

İşletim sistemi, veritabanı, e-posta sunucuları gibi farklı çok sayıda bileşeni içeren, uçtan uca tüm bilişim sistemlerinizin yönetimini sağlamak ve …

Network ve Alt yapı

kuruluşların artan internet taleplerini, kurum içerisindeki veri alış verişinde ihtiyaç duyulan iletişim ortamını ve diğer kurumlar ilebirlikte çevrim içi…

Güvenlik Sistemleri

Elektronik cihazlarınızın internet ile bağlantılarını düzenleme ve firewall (güvenlik cihazları) düzenlemeleri ile kontrollü şekilde haberleşmesini sağlıyoruz

Kamera ve Alarm Sistemleri

İp ve analog kamera sistemleri ile
7/24 çalışma alanlarınızı kontrol edebilirisiniz.

Bilgisayar Tamir ve Bakım

Uzman teknik servis kadromuz ile her marka notebook yedek parça değişim ve tamir yapılmaktadır.

Endüstriyel Anakart Onarım

Kurumsal alanda kullanılan elektronik kartlarınızın arızaları en kısa süreler içinde bakım ve onarımları yapılarak çalışır durumda teslim edilir.

 7/24 Güvende kalın!

Yeni nesil kamera ve alarm sistemleri ile aklınızda şüpe kalmadan rahatca işlerine bakabilirsiniz.

YENİ TEKNOLOJİYE BİZİMLE ADIM ATIN !

Network Ve Sunucu

Ağ ve Sunucu sistemleri üzerinde sertifikalı ekibimiz sizin için yeni nesil kablolama ve bilgisayar sistemleri için bilgilendirir ve güvenli şekilde geçişinizi sağlar.

Bilgi Toplama

kurum içinde sistematik ve düzenli şekilde ileryele bilmek için ekibimiz haritalandırma dediğimiz başlık altında firmanızın bilgisayar sistemlerini ve sunucularınız kontrol edip raporlar halinde sizlere sunar…

Kablolama Ve Donanım kurulumu

Branşlarında sertifikalı ekibimiz kullanım koşullarına göre kablo çekme işlemlerini gerçekleştiri ardından sunucu ve bileşenleri düzenli şekilde montajlanır.

Yazılımsal Düzenleme

son aşama olarak ekibimiz çalışanların dosya sistemlerini, mail sistemlerini ve güvenlik aşamalarını düzenledikten sonra kullanıma hazır şekilde teslim eder.

Çalışmalarımız

Bilgisayar Bakım & Onarım üzerine yapmış olduğumuz çalışmalar.

Chipset Değişim

Yeni nesil notebooklarda çok sıklıkla karşılaşılan arızaların başında chipset arızası gelir. Teknik terimde chipset arızalanması, “chipset’in yanması” olarak da adlandırılır. Bu sorunun giderilmesi için BGA chipset değişimi işlemidir.

BGA Rework 

Laptoplar’da oluşan Chipset arızasının giderilmesi için chipset altındaki lehim topları tekrar dizilerek onarım yapılmaıktadır.

Genel Devre Ölçüm

Bilgisayarlar’da oluşa bilecek start almama , görüntü sorunu Vb. sorunların çözümüne ulaşa bilmek için anakart üzerindeki devre elemanları ölçülür.

Bakım anlaşmaları ve teknik hizmet için..

İletişime geç !